Zrubový profil

Zrubové obklady s perodrážkou predstavujú skvelý spôsob, ako pridať do vášho domova či chaty štýlový a tradičný prvok. Vyrobené z kvalitného smrekového dreva, tieto profily sú precízne vyfrézované do polguľovitého tvaru, čo im dodáva jedinečný vzhľad. 

Cenník zrubových profilov

Hrúbka
Šírka
Trieda
Cena za m2
21 mm
150 mm
A/B
AKCIA
13,49 €
21 mm
150 mm
C/C
AKCIA
9,99 €
25 mm
150 mm
A/B
15,90 €
30 mm
188 mm
A/B
22,40 €
70 mm
210 mm
A/B
AKCIA
55,00 €

Galéria realizácii z našich drevených produktov

Tento typ obkladu je certifikovaný Europskym spoločenstvom TOP EU asociácie stolárov a profi spracovateľov výrobkov z dreva, čo zaručuje jeho vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Zrubové obklady sú ideálne na použitie pri obložení stien rôznych budov – od rodinných domov cez horské chaty až po alpské útulne.

Okrem svojho atraktívneho vzhľadu majú zrubové obklady aj praktické vlastnosti. Vďaka svojej štruktúre poskytujú vynikajúce tepelné a izolačné vlastnosti, čo môže pomôcť udržať vaše bývanie príjemne teplé počas chladných mesiacov. Navyše sa dajú použiť nielen v interiéri, ale aj na exteriérnej strane budovy.

Zrubové obklady sú univerzálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú spojenie tradičného vzhľadu a moderných technológií. Svojou kvalitou a štýlom sa hodí do rôznych prostredí – od slovenských Tatier cez Gerlachovský štít až po alpské oblasti Tirovsko-Bavorska. Skrášlite svoj domov či chatu touto nádhernou drevenou ozdobou a vychutnajte si príjemnú atmosféru, ktorú prináša zrubový obklad systém perodrážka.

Produkty sú vyrobené z kvalitného dreva sibírsky severský smrekovec.