Copyright © RM-drevo 2014 | Created by ITMedia

Fasády

Termodrevo je vďaka svoje dlhej životnosti a minimálnej údržbe použiteľné na akékoľvek exteriérové aj interiérové obklady. Naše termodrevené profily sú vhodné na prevetrávané fasády, fasádny obklad, ale aj ako výplne plotov, deliacich stien a tieniacich (slnolamových) systémov. Profily je možné kotviť nerezovými skrutkami alebo skrytými sponami.
f1 f2 f3 f4 f5 f6 f7
 
 

Slnolam

slnolam-menu

BOROVICA  

Skosený tzv. “slnolamový“ tvar profilu umožňuje širokú variabilitu pri návrhu prevetrávaných fasád, dekoračných obkladov, oplotení alebo deliacich stien. Profil je možné montovať vodorovne alebo zvisle s medzerami medzi jednotlivými profilmi. Profil s hrúbkou 26 mm môže byť použitý aj pre montáž so skrytým kotvením fasády, prípadne ako terasový profil.

Viac o produkte

 

SHP profil

shp-menu

BOROVICA 

Obdĺžnikový tvar profilu umožňuje širokú variabilitu pri návrhu prevetrávaných fasád, dekoračných obkladov, oplotení a podláh. Profil je možné montovať vodorovne alebo zvisle s ľubovoľnými medzerami medzi jednotlivými profilmi. Profil nie je vhodný pre montáž so skrytým kotvením fasády.

Viac o produkte

 

HSS profil

hss-menu

BOROVICA 

Slnolamový profil HSS sa používa hlavne na fasády, deliace steny a posuvné slnolamové moduly. Montuje sa s priznanou medzerou medzi profilmi. Pre tento profil sa odporúča skryté kotvenie, príp. montáž zo zadnej strany.

Viac o produkte

Jointiff

jointiff-menu

SMREK 

Profil je vhodný pre prevetrávané fasády, obklady domov a dreveníc. Profil je možné montovať vodorovne alebo zvisle. Vzájomné spájanie profilov je cez pero-drážku.
Profil je tiež možné použiť ako podlahový profil. Vzhľadom na nízku tepelnú vodivosť a zvýšenú rozmerovú stabilitu je podlaha na dotyk teplá. V prípade podláh sa povrchová úprava realizuje až po montáži.

Viac o produkte

 

UTS profil

UTS profil 1 19x117mm

BOROVICA 

Profil UTS je určený na fasády, obklady, ploty a deliace steny, všade tam kde sa vyžaduje priznaná drážka medzi jednotlivými profilmi. Profil je možné montovať vodorovne alebo zvisle.

Viac o produkte

 

UYL profil

uyl-menu

BOROVICA 

Profil určený na tzv. prekladané fasády. Vzhľadom na spôsob prekladania jednotlivých profilov sa môže použiť aj na pristrešenia so sklonom väčším ako 45°. Montuje sa skrutkou iba v dolnej časti profilu, vďaka čomu sa zníži spotreba skrutiek o polovicu.

Viac o produkte

 

UTV profil

utv-menu

BOROVICA 

Profil UTV je určený na fasády a oplotenia, pri ktorých sa vyžaduje skosená priznaná drážka medzi jednotlivými profilmi. Profil je možné montovať vodorovne alebo zvisle.

Viac o produkte

Terasy

Naše termodrevené profily dodávame protišmykovo opracované vhodné pre podlahy terás, balkónov, zimných záhrad, na výstavbu záhradných chodníčkov a exteriérových schodov a schodísk. Odolnosť voči hnilobe, škodcom, ale predovšetkým rozmerová stabilita (drevo sa nekrúti) a znížená tepelná vodivosť (drevo sa neprehrieva) robí z termodreva ideálnu voľbu pri realizácii podlahy aj v okolí bazénov a víriviek. Čoraz populárnejšou sa vstáva aj termodrevená podlaha v kúpeľniach a sprchových kútoch. Terasové profily je možné uchytiť nerezovými vrutmi alebo pomocou montážnych T-klipov (tzv. skryté kotvenie).
t1 t2 t3 t4 t5 t6 t7
 
 

Terasový profil Antislip 1, skrutkové uchytenie

antislip1-skrutkove-uchytenie-menu

BOROVICA  

Profil s klasickou protišmykovou úpravou je vhodný na terasy, chodníky, exteriérové schody a schodiská, v okolí bazénov, na podlahy balkónov, lodžií a zimných záhrad.

Viac o produkte

 

Terasový profil Antislip 1, T-klip (skryté) uchytenie

antislip1-tklip-menu

BOROVICA 

Profil s klasickou protišmykovou úpravou a spracovaním na skryté uchytenie T-klip je vhodný na terasy, v okolí bazénov, na podlahy balkónov, lodžií a zimných záhrad.

Viac o produkte

 

Terasový profil Antislip 2, skrutkové uchytenie

antislip2-skrutkove-uchytenie-menu

BOROVICA 

Profil s výrazným protišmykovým opracovaním je vhodný na terasy, v okolí bazénov, na podlahy balkónov, lodžií, zimných záhrad, na chodníky a exteriérové schodiská.

Viac o produkte

 

Terasový profil Antislip 2, T-klip (skryté) uchytenie

antislip2-tklip-menu

BOROVICA 

Profil s výrazným protišmykovým opracovaním je vhodný na terasy so skrytým kotvením, v okolí bazénov, na výstavbu záhradných chodníkov, na podlahy balkónov, lodžií a zimných záhrad.

Viac o produkte

 

Terasový profil Antislip 3, skrutkové uchytenie

antislip3-skrutkove-uchytenie-menu

BOROVICA 

Profil, s jemným protišmykovým opracovaním, je vhodný na terasy, v okolí bazénov a víriviek, na podlahy balkónov, lodžií a zimných záhrad, ale aj ako plotovka.

Viac o produkte

 

Terasový profil Antislip 3, T-klip (skryté) uchytenie

antislip3-tklip-menu

BOROVICA 

Profil s jemnou protišmykovou úpravou a spracovaním na skryté uchytenie je vhodný na terasy, balkóny, lodžie, v okolí bazénov a víriviek, na podlahy zimných záhrad, na výstavbu záhradných chodníkov a exteriérových schodov.

Viac o produkte

Hranoly

Termodrevené hranoly majú vďaka širokému výberu rozmerov univerzálne využitie napr. pri realizácii terás, plotov, zábradlí, altánkov, schodísk, ale aj na výrobu záhradného a saunové nábytku. Užšie profily je možné využiť aj ako fasádne a terasové lemovacie prvky. Širšie profily sú ideálne ako fasádne obkladové, konštrukčné a podperné prvky.
h1 h2 h3 h4 h5 h6 h7
 
 

SHP profil 19mm

shp19-menu

BOROVICA  

Profil je určený na výrobu záhradného a saunového nábytku, na vonkajšie obklady, ploty, pergoly, použiť sa môže aj na fasádne a terasové lemovacie prvky.

Viac o produkte

SHP profil 26mm

shp26-menu

BOROVICA 

Profil je vhodný na konštrukciu terás, výplň plotov, pergol, altánkov, schodísk, ale aj na výrobu záhradného a saunového nábytku. Je možné ho použiť aj na fasádne obkladové, konštrukčné a podperné exteriérové prvky.

Viac o produkte

SHP profil 42mm

shp42-menu

BOROVICA 

Profil je určený na konštrukčné a podperné prvky v exteriéri, k výrobe podkladových roštov, na konštrukciu terás, plotov, pergol, schodov. Je možné ho používať pre zhotovenie interiérových konštrukcií sáun a parných kúpeľov, ale aj na výrobu saunového či záhradného nábytku.

Viac o produkte

Kvetináče

Fínska kvalita na slovenských terasách

Vďaka svojej dlhej životnosti, minimálnej údržbe a nadčasovému vzhľadu je termodrevo ideálne využiť v záhrade a na terasách. Termodrevo je správnou voľbou pre výrobu kvetináčov, záhradného nábytku, ležadiel k bazénu alebo ochladzovacích a kúpacích kadí. V našej ponuku nájdete typizované kvetináče z termodreva v rôznych rozmeroch a tvaroch, avšak tvar či veľkosť vieme prispôsobiť aj vašim predstavám. Terasový nábytok a iné záhradné prvky vyrábame na mieru presne podľa predstáv zákazníkov.

kvetinac01 kvetinac08 kvetinac10 kvetinac04 kvetinac05 kvetinac07
 
 
 
 
Tieto stránky používajú cookies.
Niektoré z týchto súborov cookie sú nevyhnutné, zatiaľ čo iné nám pomáhajú zlepšiť vaše skúsenosti poskytnutím prehľadov o tom, ako sa stránky používajú.
Viac informácií Súhlasím Odmietnuť