Copyright © RM-drevo 2014 | Created by ITMedia

Obklady

 
 
 

Blockprofil

blockprofil-menu

SMREK  

Blockprofil je v interiéry vhodný ako obklad stien, podhľadov a stropov. V exteriéri môže byť použitý hlavne pri návrhu kontaktných a prevetrávaných fasád, dekoračných obkladov alebo deliacich stien. Profil je možné montovať vodorovne alebo zvisle priznanými skrutkami alebo skrytým kotvením.

Viac o produkte

 

STV profil

stv-profil-menu

SMREK 

STV profil je v interiéry vhodný hlavne do sauny a pre obklady stien a stropov. V exteriéri sa používa pri stavbách altánkov, ale aj obklady stien a podbitia chát. Profil je možné montovať vodorovne alebo zvisle hlavne skrytým kotvením.

Viac o produkte

Challet profil

challet-profil-menu

BOROVICA 

Challet profil je rovnako ako blockprofil v interiéry vhodný pre obklady stien, podhľadov a stropov. V exteriéri môže byť použitý hlavne pri návrhu kontaktných a prevetrávaných fasád, dekoračných obkladov alebo deliacich stien. Profil je možné montovať vodorovne alebo zvisle priznanými skrutkami alebo skrytým kotvením.

Viac o produkte

 

Bezhrčová borovica

bezhrckova-borovica-menu

BOROVICA 

Bezhrčová borovica vďaka absencii hrčí vypadá ako tvrdá drevina. V interiéry je preto vhodná ako dekoratívny prvok a pre obklady stien a stropov. Tiež je vďaka minimálnemu podielu živice vhodná aj do sauny. V exteriéri sa používa pri stavbách altánkov, ale aj obklady stien a podbitia chát. Profil je možné montovať vodorovne alebo zvisle hlavne skrytým kotvením.

Viac o produkte

Podlahy

 
f1 f2 f3 f4 f5 f6 f7
 
 

Borovicová podlaha s mikrofázou

borovicova-podlaha-s-mikrofazou

BOROVICA  

Borovicová podlaha hladko hobľovaná na pero-drážku zo všetkých strán s mikrofázou je vhodná pre použitie v interiéri. Mikrofáza zabezpečuje, že po položení nie je nutné podlahu prebrusovať, stačí ju povrchovo ošetriť voskom, olejom, lakom a pod.

Viac o produkte

 

Interiérová podlaha

interierova-podlaha-foto

BOROVICA 

Profil je vhodný použiť na podlahy v kúpeľni a do dreveníc.

Viac o produkte

Smreková podlaha s mikrofázou

smrekova-podlaha-s-mikrofazou

SMREK 

Smreková podlaha hladko hobľovaná na pero-drážku zo všetkých strán s mikrofázou je vhodná pre použitie v interiéri. Mikrofáza zabezpečuje, že po položení podlahy nie je nutné ju prebrusovať, stačí ju povrchovo ošetriť voskom, olejom, lakom a pod.

Viac o produkte

Terasy

Naše termodrevené profily dodávame protišmykovo opracované vhodné pre podlahy terás, balkónov, zimných záhrad, na výstavbu záhradných chodníčkov a exteriérových schodov a schodísk. Odolnosť voči hnilobe, škodcom, ale predovšetkým rozmerová stabilita (drevo sa nekrúti) a znížená tepelná vodivosť (drevo sa neprehrieva) robí z termodreva ideálnu voľbu pri realizácii podlahy aj v okolí bazénov a víriviek. Čoraz populárnejšou sa vstáva aj termodrevená podlaha v kúpeľniach a sprchových kútoch. Terasové profily je možné uchytiť nerezovými vrutmi alebo pomocou montážnych T-klipov (tzv. skryté kotvenie).
t1 t2 t3 t4 t5 t6 t7
 
 

Terasový profil – Flex profil, skrutkové uchytenie

ter-prof-flex-skrutka-douglaska

DOUGLASKA  

Profil z douglasky so štandardnou protišmykovou úpravou je vhodný hlavne na menšie vonkajšie terasy a chodníky, ktoré môžu byť čiastočne alebo úplne prestrešené.

Viac o produkte

 

Terasový profil – Flex profil, skrutkové uchytenie

ter-prof-flex-skrutka-eur

EURÓPSKY SMREK 

Profil z Európskeho smrekovca so štandardnou protišmykovou úpravou je vhodný na vonkajšie terasy a chodníky. V porovnaní s douglaskou sa vyznačuje vyššou hustotou a trvanlivosťou.

Viac o produkte

Terasový profil – Flex profil, skrutkové uchytenie

ter-prof-flex-skrutka-sib

SIBÍRSKY SMREKOVEC 

Profil zo Sibírskeho smrekovca so štandardnou protišmykovou úpravou je vhodný na vonkajšie terasy a chodníky. V porovnaní s Európskym smrekovcom má mierne zvýšenú hustotu a menšie suky kvôli pomalšiemu rastu. Preto sa vyznačuje vyššou pevnosťou a odolnosťou.

Viac o produkte

Konštrukčné rezivo

 
1 3 4 6 8
 
 

Stavebné rezivo

stavebne-rezivo-menu

SMREK  

Smrekové stavebné rezivo je nesušené rezivo s vlhkosťou nad 30 %, vhodné na stavbu krovov a drevených konštrukcií, kde sa nevyžaduje sušenie a povrchová úprava sa vykoná až po dokončení stavby a preschnutí konštrukčných prvkov.

Viac o produkte

 

Sušené konštrukčné rezivo do exteriéru

susene-konstrukcne-rezivo-do-exterieru-menu

SMREK 

Smrekové sušené rezivo do exteriéru (vzduchosuché rezivo), s vlhkosťou 17% +/- 2% je vhodné na vonkajšie použitie ako napr. stavba altánkov, lavičiek, plotov, deliacich stien ako aj záhradného nábytku a pod. Drevo je možné ošetriť rôznymi nátermi a je tiež vhodné na lepenie s použitím lepidla D3, resp. D4.

Viac o produkte

Sušené stolárske rezivo do interiéru

susene-stolarske-rezivo-do-interieru-menu

SMREK 

Sušené stolárske rezivo do interiéru je rezivo sušené na vlhkosť 10 +/- 2%. Používa sa hlavne pre nosné konštrukčné hranoly, podhľady, surové podlahy, podkonštrukcie pod drevené steny, stropy pre výrobu nábytkov a pod. V prípade záujmu je možné drevo dodať ošetrené rôznymi nátermi a je tiež vhodné na lepenie.

Viac o produkte

Tieto stránky používajú cookies.
Niektoré z týchto súborov cookie sú nevyhnutné, zatiaľ čo iné nám pomáhajú zlepšiť vaše skúsenosti poskytnutím prehľadov o tom, ako sa stránky používajú.
Viac informácií Súhlasím Odmietnuť