Drevené podlahy

Drevená podlaha je veľmi populárna vďaka svojmu prírodnému vzhľadu, vôni a tepelným vlastnostiam. Je krásna a príjemná na dotyk, čo ju odlisuje od laminátových podláh, ktoré môžu byť chladné a tvrdé. Tepelno-izolačné vlastnosti dreva sú viditeľne lepšie, čo zabezpečuje komfort pre obyvateľov.

Cenník drevených podláh

Hrúbka
Šírka
Kvalita
Cena za m2
21 mm
150 mm
A/B
AKCIA
13,40 €
25 mm
150 mm
A/B
AKCIA
14,80 €
30 mm
150 mm
A/B
21,40 €
30 mm
200 mm
A/B
23,40 €
40 mm
150 mm
A/B
35,00 €
40 mm
200 mm
A/B
39,40 €

Galéria realizácii z našich drevených produktov

Drevená podlaha sa dá ľahko opraviť, brúsiť a lakovať, čo zvyšuje jej životnosť a umožňuje obnoviť jej pôvodný vzhľad. Na rozdiel od laminátových podláh, ktoré sa pri poškodení musia často celkom vymeniť, drevené podlahy môžu slúžiť niekoľko desaťročí, ak sú správne udržiavané.

Drevo je tiež ekologický materiál – je obnoviteľné, recyklovateľné a biologicky odbúrateľné. Výberom drevenej podlahy tak prispievate k ochrane životného prostredia. Navyše drevo má schopnosť regulovať vlhkosť v miestnosti a vytvára prirodzenú mikroklímu, čo prispieva k zdravšiemu bývaniu.

Jej prirodzená krása, tepelné vlastnosti a dlhodobá trvácnosť sú faktory, ktoré prevažujú nad jej nedostatkami a robia z nej obľúbený materiál na podlahy. Drevená podlaha tiež prispieva k zlepšeniu kvality vzduchu v interiéri, pretože drevo dokáže absorbovať vlhkosť a regulovať vlhkosť v miestnosti. Okrem toho, drevené podlahy sú odolné a môžu vydržať desiatky rokov s minimálnou údržbou.

Výhodou drevených podláh je ich univerzálnosť – dokonale sa hodia do každého typu interiéru, od moderných po tradičné. Drevo je tiež ľahko dostupné a existuje mnoho druhov dreva, z ktorých si môžete vybrať. Každý druh má svoje vlastnosti a charakteristiky, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Produkty sú vyrobené z kvalitného dreva sibírsky severský smrekovec.